0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United States MLS
FC Cincinnati
۰
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami CF
۳
۱
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Columbus Crew
۱
۱
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۰
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles FC
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۱۵
Seattle Sounders
۲
۰
Saint Louis City SC
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۳
۲
Colorado Rapids
Finished
۰۶:۰۰
Vancouver Whitecaps
۲
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
FC Dallas
۳
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
New York Red Bull
۲
۲
Montreal Impact
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۲
۳
D.C. United (Washington)
Finished
۰۴:۰۰
Atlanta United
۲
۲
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
Nashville SC
۰
۳
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
Philadelphia Union
۵
۱
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
FC Levadia Tallinn
۰
۰
Siauliai FA
Finished
۱۹:۳۰
Breidablik Kopavogur
۱
۱
FK Tikves Kavadarci
inprogress
۲۲:۴۵
FK Zalgiris Vilnius
۱
۰
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۹:۳۰
Víkingur Gota
۲
۰
FK Liepaja
Finished
۲۱:۳۰
Paide Linnameeskond
۱
۱
Bala Town
Finished
۲۰:۰۰
Connah's Quay Nomads
۰
۲
NK Bravo
Finished
۲۱:۰۰
FC Milsami Orhei
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۹:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
۰
۴
Valur Reykjavik
inprogress
۲۲:۰۰
Dinamo Tbilisi
۱
۱
FK Mornar Bar
Finished
۲۰:۳۰
Linfield FC
۱
۱
Stjarnan
inprogress
۲۲:۱۵
KF Tirana
۰
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۲۱:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۰
۱
Fiorita
inprogress
۲۱:۰۰
FK Sarajevo
۰
۱
FK Aktobe
inprogress
۲۲:۳۰
St. Josephs FC
۱
۱
Shelbourne FC
Finished
۱۹:۳۰
Marsaxlokk
۱
۲
KF Partizani Tirana
Finished
۲۰:۳۰
F91 Dudelange
۲
۰
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۲۰:۳۰
Inter Club d'Escaldes
۵
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۹:۳۰
KuPS Kuopio
۵
۰
UNA Strassen
Finished
۱۸:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۲
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۸:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۱
۰
FC Malisheva
inprogress
۲۲:۳۰
Derry City
۲
۰
FCB Magpies
inprogress
۲۲:۱۵
FK Shkendija 79
۱
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۲۱:۳۰
SP Tre Penne
۱
۰
Floriana FC
inprogress
۲۲:۱۵
  South America Copa Sudamericana
Independiente Del Valle
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Libertad Asuncion
۲
۰
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie A
Sao Paulo FC
۱
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo RJ
۱
۰
Palmeiras
Finished
۰۴:۰۰
Fortaleza CE
۳
۱
Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۰
۱
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۱:۳۰
  Europe UEFA Europa League Qualification
NK Maribor
۲
۲
PFC Botev Plovdiv 1912
inprogress
۲۱:۴۵
CS Corvinul Hunedoara
۰
۲
Paksi FC
Finished
۲۱:۳۰
KF Llapi Podujeve
۱
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۱۸:۰۰
Tobol Kostanay
۱
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
Pafos FC
۲
۵
IF Elfsborg
Finished
۱۹:۳۰
FK Zira
۱
۳
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۱۹:۳۰
  Europe EURO U19 Group A
Norway U19
۰
۰
Ukraine U19
Finished
۱۸:۰۰
Northern Ireland U19
۰
۳
Italy U19
Finished
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
AFC Ajax
۲
۱
Al Wasl
Finished
۲۰:۰۰
Fenerbahce SK
۵
۱
Hull City AFC
Finished
۲۱:۰۰
SC Braga
۲
۱
Rayo Vallecano
inprogress
۲۲:۴۵
Galatasaray SK
۴
۱
FK AS Trencin
Finished
۲۱:۰۰
Al Ahli Jeddah
۱
۰
Ujpest FC
Finished
۱۹:۰۰
Omonia FC Nicosia
۱
۱
AEK Athens
Finished
۲۰:۳۰
1. FSV Mainz 05
۰
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien II
۵
۰
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
HNK Rijeka
۱
۱
ND Triglav Kranj
Finished
۱۲:۳۰
Odder IGF
۱
۱
Skive IF
Finished
۲۰:۰۰
SC Verl 1924
۰
۱
FC Schalke 04
Finished
۲۰:۰۰
Panathinaikos
۱
۰
Maccabi Netanya
Finished
۲۱:۳۰
FC Utrecht
۴
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۵:۳۰
FK Vozdovac
۰
۵
Al Wahda Abu Dhabi
Finished
۱۸:۳۰
Panetolikos FC
۱
۰
Lamia 1964
Finished
۱۹:۰۰
Debreceni VSC
۲
۱
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
Hinckley LR
۳
۱
Barwell FC
inprogress
۲۲:۱۵
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۱
۰
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۲:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۴
Schwachhausen
Finished
۲۰:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Raanana
۲
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۰۹:۳۰
1. FC Union Berlin
۳
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۸:۳۰
Stade de Reims
۳
۱
FC Sochaux
Finished
۱۹:۳۰
Glenavon FC
۱
۱
FC Ards
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Kfar Shelem
۱
۳
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۸:۳۰
DAC Dunajska
۳
۲
NK Osijek
Finished
۱۹:۳۰
SS Lazio
۳
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۹:۳۰
Bonn Endenich 1908
۴
۰
VfL Rheinbach
inprogress
۲۲:۰۰
Lye Town
۲
۱
Stourbridge FC
inprogress
۲۲:۱۵
Masitaoka FC
۱
۲
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
Cesena FC
۸
۱
SSD Sampierana
Finished
۱۹:۰۰
Varbergs BoIS FC
۳
۴
Tvaakers IF
Finished
۱۹:۳۰
FC Cartagena
۲
۰
Bournemouth AFC
Finished
۲۰:۳۰
FC Cartagena
۲
۰
Bournemouth U21
Finished
۲۰:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
Ireland U19 (W)
۱
۲
Germany U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands U19 (W)
۱
۰
Spain U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico LIGA MX
Deportivo Toluca FC
۳
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۰
Necaxa
۰
۱
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۰
Club Tigres de la UANL
۱
۰
Club America
Finished
۰۶:۳۰
FC Juarez
۱
۲
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۶
  Iceland 1. Deild
IR Reykjavik
۰
۱
Keflavik
inprogress
۲۲:۴۵
Fjolnir Reykjavik
۵
۱
UMF Grindavik
Finished
۲۱:۳۰
UMF Njardvik
۲
۱
Leiknir Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
IF Grotta
۱
۱
Afturelding Mosfellsbaer
inprogress
۲۲:۴۵
  Ecuador Serie B
Leones Del Norte
۰
۰
Club 9 de Octubre
inprogress
۲۳:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Vietnam U19
۱
۱
Myanmar U19
Finished
۱۶:۰۰
Laos U19
۰
۶
Australia U19
Finished
۱۱:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۰
۵
Tampines Rovers FC
Finished
۱۵:۱۵
Albirex Niigata Singapore FC
۷
۲
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
  Macao Elite League
Hang Sai
۳
۱
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Cheng Fung
۰
۲
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Primera A
Alianza Valledupar
۰
۲
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۴۰
Independiente Santa Fe
۲
۱
Deportivo Pasto
Finished
۰۲:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۵
۳
Club de Lyon FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
۲
۱
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۳۰
Ypiranga RS
۲
۰
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
SER Caxias
۳
۰
AA Aparecidense
Finished
۰۱:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۰
Peerless
Finished
۱۳:۰۰
Railway FC
۳
۰
Tollygunje Agragami
Finished
۱۳:۰۰
  Malawi Super League
Dedza Dynamos
۲
۲
Kamuzu Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۲
۰
Chitipa United
Finished
۱۶:۰۰
Silver Strikers
۵
۰
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۶:۰۰
  Egypt Egypt Cup
El Zamalek
۵
۲
Proxy SC
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۴
۱
Botafogo SP
Finished
۰۳:۰۰
Operario PR
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۱
۲
Monagas SC
Finished
۰۴:۰۰
Portuguesa FC
۱
۲
Rayo Zuliano
Finished
۰۱:۱۵
  Brazil Paraibano U20
Auto Esporte Clube PB U20
۳
۲
Femar U20
Finished
۱۶:۳۰
Nacional de Patos U20
۰
۰
Sao Paulo Crystal U20
inprogress
۲۳:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SV Wacker Burghausen
۰
۱
Bayern Munich II
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 5. Deild
Alftanes
۰
۱
Hafnir
inprogress
۲۳:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Kairat Zhastar
۲
۱
Ulytau
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Bento U20
۱
۱
SC Aguai SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۰
۳
Botafogo SP U20
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Monsoon FC
۲
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۰۱:۳۰
GE Gloria
۲
۱
EC Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  India Mizoram Premier League
Mizoram
۲
۳
SYS Lunglei
Finished
۱۰:۳۰
Ramhlun Athletic FC
۲
۳
Aizawl
Finished
۱۳:۳۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
Diriangen FC
۲
۲
Real Esteli FC
Finished
۰۵:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Carolina Core
۲
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۰۰
  Paraguay Copa Paraguay
CS Limpeno
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۲:۰۰
  Costa Rica Super Cup
Deportivo Saprissa
۱
۳
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Fortaleza U20 (W)
۰
۰
Corinthians U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo RJ U20 (W)
۰
۰
Gremio RS U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
  United States USL Championship
Birmingham Legion FC
۱
۳
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Leandro N. Alem Reserves
۱
۱
CA Atlas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Atlanta Reserves
۲
۰
Almirante Brown Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۱
۲
All Boys Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Agropecuario Reserves
۲
۲
Tristan Suarez Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۱
۱
UAI Urquiza Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers Reserves
۰
۵
Flandria Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA San Miguel Reserves
۰
۲
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Juventud Unida San Miguel Reserves
۲
۰
Deportivo Espanol Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Quilmes Reserves
۲
۱
CA San Telmo Reserves
Finished
۲۱:۰۰
Los Andes Reserves
۰
۰
Excursionistas Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۲
۱
Villa San Carlos Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Lugano Reserves
۳
۱
Central Ballester Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۰
۳
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Lujan Reserves
۱
۰
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Estudiantes Caseros Reserves
۳
۱
Deportivo Moron Reserves
Finished
۲۰:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۳
۰
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Ferrocarril Midland Reserves
۰
۰
Acassuso Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Laferrere Reserves
۱
۲
Deportivo Merlo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Lanus Reserves
۱
۱
CA Platense Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA River Plate Reserves
۵
۰
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۱
۰
Boca Juniors Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Instituto AC Cordoba Reserves
۲
۰
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۲۱:۳۰
San Lorenzo Reserves
۲
۱
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Regional League
Fontana
۱
۰
CA Bancarios
inprogress
۲۲:۰۰
CA Juventud de Puerto Tirol
۰
۰
CA Villa Alvear
inprogress
۲۲:۰۰
  Iceland U19 League
FH Hafnarfjordur U19
۳
۵
Vikingur Reykjavik U19
Finished
۲۱:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۷
Ha Noi (W)
Finished
۱۵:۳۰
GT Thai Nguyen (W)
۱
۲
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Myanmar National League Women
Yangon United (W)
۲
۰
YREO (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ispe FC (W)
۳
۰
Myawadi (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Amapaense
Oratório Recreativo Clube
۰
۱
Trem DC
Finished
۰۲:۴۵
  United States National Premier Soccer League
West Chester United
۲
۳
New York Shockers
Finished
۰۳:۰۰
FC Motown
۱
۰
Virginia Dream FC
Finished
۰۳:۰۰
  Finland Kolmonen
Kultsu
۷
۱
FC LaPa
Finished
۱۹:۰۰
  Austria Amateur Cup
SV Lavamund
۲
۳
St Michael/Lav
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Real Noroeste Capixaba FC
۴
۱
Capixaba Sport Club ES
Finished
۰۱:۳۰
  Bhutan Premier League
Samtse FC
۳
۷
Transport United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Latvia 3. Liga
Riga United FC
۳
۰
SK Babite
Finished
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Uzbekistan U23
-
-
New Zealand U23
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Nacao Esportes U20
۱
۱
Joinville U20
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Brazil Cup U20
Sao Raimundo AM U20
۰
۰
Nacional FC AM U20
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید